Bilgisayardan iPhone’a Şarkı Atma – Müzik Ekleme (Resimli-Videolu Anlatım)

iPhone kullanıcıları Android kullanıcıları gibi basit bir şekilde telefonlarına bilgisayardan şarkı yükleyemiyor. Ancak iPhone’a bilgisayardan nasıl şarkı ekleyeceğinizi detaylı bir şekilde anlatıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone’a Şarkı Aktarma

Bugün pek çok iPhone kullanıcısı için aygıta müzik aktarma uğraş gerektiren bir iş olarak görülüyor. Özellikle yeni kullanıcılar için kafa karıştırıcı menüler, iTunes eşleşmesi gibi terimler büyük bir sorun gibi görülebilir. Ancak iPhone’a bilgisayar aracılığıyla müzik aktarmak sandığınız kadar zor değil.

Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıda yer alan hem video hem de görsel anlatımlar eşliğinde iPhone’a çok kolay bir biçimde müzik aktarabilirsiniz.

Bilgisayardan iPhone’a Nasıl Şarkı Aktarılır?

Bu işlemi yapmak için öncelikle bilgisayarınıza iTunes programının son sürümünü indirin ve kurun.

iTunes
Medya Dosyaları, Uygulama ve Oyun Yönetici Programı

Daha sonra aygıtınız ile iTunes’i eşleştirip sol bölümde yer alan Aygıtlar menüsünden cihazınızı seçin. İkinci adımda sol altta yer alan Listeler kısmına tıklayın ve üstte yer alan Dosya seçeneğinde Yeni sekmesine tıklayın.

iphone'a şarkı aktarma 1

Açılan adsız liste ismi yerine Müzik ya da farklı bir ad atayabilirsiniz. Sonraki adımda ise cihazınıza aktarmak istediğiniz şarkıları oluşturduğunuz yeni liste içine atın ve solda yer alan aygıtınıza tıklayın. Sağ kısımda yer alan Müzikler menüsüne girin ve Müzikleri eşzamanla kutucuğunu tıklayın. iPhone’a eşzamanla dediğiniz anda belirlediğiniz tüm müzikler cihazınıza aktarılacaktır.

iphone'a şarkı aktarma 2

Aşağıda videolu anlatıma göz atarak aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz.

iPhone Şarkı Ekleme Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Bilgisayardan iPhone’a Şarkı Atma – Müzik Ekleme (Resimli-Videolu Anlatım)” İçin 4 Cevap

  1. Telefonumdaki müzikler bilgisayarımda yok, bilgisayarımdaki müzikler de telefonumda yok. İstiyorum ki bilgisayarımdaki (telefonumda olmayan) müzikleri telefona aktarayım. Ama telefonumdaki müzikler silinmesin.

    1. Merhaba, eğer telefonunuzun hafızası yeterli ise hiçbir müziğinizin silinmesine gerek yok. yukarıdaki videoda anlatıldığı gibi yaparsanız müziklerinizi bilgisayarınızdan telefonunuza kopyalayabilirsiniz. Eğer telefonunuzdan bilgisayarınıza müzik kopyalamak istiyorsanız da bağlantıyı sağladıktan sonra telefonunuzdaki müziklerin üzerine tıklayıp kopyala deyin ve bilgisayarınızda yapıştır deyin. Bu şekilde yapmayı deneyin.

  2. peki bir süre sonra tekrar şarkı atmak istediğimde tekrar yeni bir liste mi açmalıyım yoksa aynı listeye koyup eş zamanla mı demeliyim? şimdiden teşekkür ederim.

  3. Mehpare Karakuş

    Müzikleri eş zamanla penceresine kadar herşey iyi gidiyor,ama müzikleri eş zamanla ekranı hiç gelmiyor.Yeni yarattığım liste ekrana sabitleniyor.

Bilgisayardan iPhone’a Şarkı Atma – Müzik Ekleme (Resimli-Videolu Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.