Bioshock

Son Sürüm

Orjinal hikayesine bağlı kalarak hazırlanan Bioshock FPS oyununu iPhone akıllı telefonlarda ve iPad tabletlerde oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.65 GB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 75
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin FPS Oyunu

Bioshock oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir FPS türü oyundur. 2K Games tarafından bilgisayar platformu için geliştirildi ve kısa zamanda popüler olup bir çok oyunsever tarafından beğenildi. Şimdi ise mobil platforma giriş yapan bu oyun orjinal hikayesine bağlı kalınarak iOS cihazlar için geliştirildi. Yani bilgisayar platformda oynarken gördüğümüz silahlar, düşmanlar, özel güçler hepsi iOS cihazlarımıza gelmiş durumda.

Oyunun uyumlu olduğu iOS cihazlar iPad Air, iPad Mini 2, iPad 4, iPhone 5S, iPhone 5C ve iPhone 5. Diğer iOS cihazlarda bu oyun oynanamayacak. Oyun bir su şehri olan Rapture’de geçmekte. Bir iş savaş sonrası herşey paramparça olmuştur. Güçlü kuvvetleri arasında yakalandı ve genetiği değiştirilmiş “splicers” ve ölümcül güvenlik sistemleri tarafından güçlü teknolojisi ve büyüleyici karakterlerle dolu bir ölümcül gizemli dünya ile kolları sıvamak zorundasın.

Onlarca fantastik yetenekler ile güçlendirilen genetik büyütmelerinde plazmidlerle biyolojik olarak vücudunuzun değiştirildi. Derin okyanus altında gizlenmiş inanılmaz ve benzersiz sanatsal bir dünya. Canlı gerçekçi su efektleri ile artık iOS mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

“Bioshock” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Bioshock Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Bioshock İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.