Bioshock: The Collection İçin 15 Dakikalık Video Yayınlandı

Bioshock hayranlarının merakla beklediği Bioshock: The Collection serisi için yaklaşık 15 dakikalık heyecan verici bir oyun videosu yayınlandı.

Sponsorlu Bağlantılar

Yenilenmiş Bir Bioshock Serisi

Oyun tarihine adını yazdıran başarılı Bioshock oyunu yeni bir seri ile geliyor. Baştan aşağıya kendini yenileyen bu serinin ismi Bioshock: The Collection. Harika bir maceraya ve kurguya sahip oyun bilindiği gibi 2K Games tarafından geliştirilmekte. 2K Games oyunun çıkmasına az bir süre kala yaklaşık 15 dakikalık bir oyun videosu yayınladı. Bu video daha çok Bioshock oyunu oynayanları etkileyecek bir video. Zira bilgisi olmayanlar yani ilk defa Bioshock oyunu oynayacaklar için pek etkileyici değil diyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Daha Gerçekçi

2007 yılından bu yana oyun sektöründe çok şeyler değişti. Özellikle oyun motorlarındaki değişim ve gelişme şüphesiz bu oyunu da etkilemiş. İlk bakışta oyun grafikleri bunu gösteriyor zaten. Oyun hem PC platformu için hemde konsollar için gelecek.

Ne Zaman Çıkacak?

Bioshock The Collection İçin 15 Dakikalık Video Yayınlandı

Nefes kesen bir macera ile geri dönen Bioshock: The Collection oyunu 13 Eylül 2016 tarihinde satışa çıkacak. PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için piyasaya çıkacak. Bir oyun severin kesinlikle oynaması gereken bir oyun diyoruz ve sizleri video ile baş başa bırakıyoruz.

Bioshock: The Collection Geniş Oyun Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Bioshock: The Collection İçin 15 Dakikalık Video Yayınlandı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.