Bir Telefonda 2 WhatsApp Hesabı Kullanma

Tek bir Android telefonunuzda 2 adet WhatsApp hesabı kullanmak istiyorsanız bu mümkün. Yalnız telefonunuzun Çift Sim hatlı olması gerekiyor. Eğer böyle ise yazımızı okuyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Tek Telefonda İki WhatsApp Hesabı Nasıl Kullanılır?

Günümüzde çoğu insan çift SIM kartlı akıllı telefon kullanıyor ve iki SIM kartı telefonda bulunduruyor. Diğer yandan WhatsApp kullanıcıları tek bir telefonda yalnızca bir hesap kullanmasına izin veriyor. Ancak basit bir numara kullanarak tek bir telefonunda iki numaranız için de iki farklı WhatsApp hesabı kullanabilirsiniz. Birinin kişisel iletişim numaranız olması ve bir tanesinin iş amaçlı kullanılması gayet normal. Dolayısıyla WhatsApp hesabının birisini arkadaşlarınız ve aileniz için, diğeri ise iş hayatınız için kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Bu yazımızda çift SIM kartlı akıllı telefonunuzdaki iki farklı numaranız için iki adet WhatsApp hesabı kullanabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tek Telefonda İki WhatsApp Nasıl Çalışır?

Aynı akıllı telefondaki iki farklı numara için iki WhatsApp hesabı çalıştırmaya başlamak için Çift (Dual) SIM kartlı akıllı telefonunuzda aşağıdaki talimatları uygulayın.

WhatsApp İki Adımlı Doğrulama Nasıl Yapılır?

  • Her şeyden önce önemli WhatsApp verilerinizin (bunları kaydetmek istiyorsanız) yedeğini alın ve tüm uygulama verilerini silin.
  • Sonrasında /sdcard/WhatsApp dizinini /sdcard/OGWhatsApp olarak yeniden adlandırın. Bunu Android için Dosya Yöneticisini kullanarak yapabilirsiniz.
  • Sonrasında hesabınızı silin ve resmi WhatsApp uygulamasını kaldırın.
  • Şimdi BURADAKİ bağlantıyı ziyaret edin ve OGWhatsApp uygulamasını indirin. WhatsApp için şimdiye kadar kullandığınız eski numarayla kurun.
  • Son olarak Play Store’dan resmi WhatsApp uygulamasını tekrar indirin ve yeni numarayla yeniden etkinleştirin.

WhatsApp Nasıl Silinir? WhatsApp Hesabını Silme (Resimli Anlatım)

Hepsi bu kadar. 2 WhatsApp hesabı tek bir telefonda kullanılabilir.

WhatsApp Messenger - Android
Android İçin Anlık Mesajlaşma ve Sohbet Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Bir Telefonda 2 WhatsApp Hesabı Kullanma İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.