BiTaksi

Son Sürüm

Android cihazlarınızdan kolay bir şekilde taksi çağırabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 12 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 121
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Taksi Çağırma Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş BiTaksi uygulaması, oldukça faydalı ve kullananlarında olumlu olarak çok iyi değerlendirmelerde bulunduğu ücretsiz bir uygulama. Şu an için sadece İstanbul‘da geçerli olan uygulama ile siz taksiye değil taksi size geliyor. Tek bir tuşa basarak taksiyi istediğiniz bir adrese çağırabilirsiniz.

Eğer yağmurlu bir havada dışarıda kaldıysanız yollara çıkıp taksi aramayın, taksi geçmesini beklemeyin. Islanmayacağınız bir yere geçin ve Android cihazınız ile çağırdığınız taksinin gelmesini bekleyin. Ayrıca taksi ücretini de ister varacağınız yerde nakit ödeyin isterseniz kredi kartınız ile ödeyin. Uygulamayı kullanmak oldukça basit.

Taksi çağırdınız diye taksimetrenin de Android cihazınızdan taksiyi çağırdığınız anda açılacağını düşünmeyin. Taksimetre siz taksiye bindiğiniz zaman açılır. Öncesi için herhangi bir ücret de alınmaz. Ekstradan hiçbir ücret ödemezsiniz. Taksimetre de ne görüyorsanız onu ödersiniz.

Günlük hayatta yaşadığımız yada duyduğumuz şeylerden biriside takside unutulan eşyalar. Böyle bir durumla karşılaşırsanız hiç endişelenmeyin. Uygulama ile Android cihazınızdan taksiciyi hemen bulabilirsiniz. Eğer isterseniz taksiciye puan verebilir veya yorumda bulunabilirsiniz. BiTaksi uygulamasında bulunan bütün taksicilerin lisansları vardır. Ayrıca yolculuğunuza dair bilgileriniz kayıt altındadır.

BiTaksi Video

Sponsorlu Bağlantılar

BiTaksi Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

BiTaksi İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.