Bitmoji

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletleriniz de kendi yüz ifadenizi kendiniz oluşturabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 21 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 356
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yüz İfadesi (Emoji) Oluşturma Uygulaması

3.5/5, Toplam: 2 kişi

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Bitmoji uygulaması ücretsiz bir emoji oluşturma uygulamasıdır. Gerek iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde gerekse bilgisayarınızda özellikle anlık mesajlaşma uygulamalarında kullanma ihtiyacı hissettiğimiz bir durumdur emoji. Emojilere ihtiyaç duymamızın sebebi anlamını yazı ile ifade edemediğimiz duygularımızı daha iyi ifade etmektir.

iOS cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulama ile oluşturacağınız bütün emojileri hesabınız üzerinden kaydedebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır. İlk önce Bitstrips hesabı oluşturmalısınız. Eğer hesabınız varsa direk uygulamayı açıp kullanmaya başlayabilirsiniz. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde kullanacağınız bu uygulamada kendi karakterinizi oluşturabileceğiniz bir çok seçenek bulunmakta.

Karakteri oluşturduktan sonra anlatmak istediğiniz ifadeye göre nesnelerde ekleyebiliyorsunuz. Uygulama sayesinde oluşturduğunuz ifadeleri başta Facebook ve WhatsApp olmak üzere birçok anlık mesajlaşma uygulamalarında kullanabilirsiniz. Eğer iOS cihazlarınızda anlık mesajlaşma uygulamalarını sık kullananlardan iseniz bu uygulama çok işinize yarayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Bitmoji İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.