BitTorrent

7.10.0.44091

En büyük torrent indirme programlarından birisi olan BitTorrent ile müzik, video, yazılım ve her türlü dosyayı güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 2.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 203
Sponsorlu Bağlantılar

Torrent Dosya İndirme İstemcisi

Torrent dünyasında en önemli ve tanınan istemciler arasında yer alan BitTorrent, video, müzik ve oyun gibi pek çok dosya türünün paylaşıldığı geniş bir arşivi içeriyor. İstemci üzerinde indirilmek istenen dosyaların hızlı ve sorunsuz bir şekilde download edilmesini sağlayan BitTorrent, dosya paylaşımında kaynaklar ile kullanıcıların hatasız dosya indirmesine yardımcı oluyor.

Binlerce Kullanıcı ile Anlık İletişim Kurun

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı bulunan program, kullanıcılar arasında güvenli ve sağlıklı bir şekilde dosya alışverişi imkanı tanırken dosya indirme sırasında gelişmiş özellikleri ile dilediğiniz ayarları yapabilmenizi sağlıyor. Program üzerinde daha önce indirdiğiniz dosyalarda dahil olmak üzere tüm istatistiki bilgilere, indirme – yükleme verilerine, veri akışının hangi ağlar üzerinden sağlandığına göz atabilirsiniz.

Bugün 70 milyondan fazla kullanıcının tercihi olan program, geniş dil arşivi ile indirme sırasında herhangi bir sorun yaşamamanıza yardımcı oluyor. Programı indirdikten sonra Türkçe dil seçeneğini seçebilir ve güncelleme yapabilirsiniz. Doğrudan Türkçe paketi indirmek için yine aynı bağlantı yolunu kullanarak BitTorrent’i indirebilirsiniz.

Önemli: Kurulum esnasında programın sağlıklı çalışabilmesi için güvenlik duvarı ayarlarını onaylamayı unutmayın.

Windows İçin Alternatif Torrent Programları

uTorrent
Türkçe ve Ücretsiz Torent Programı
qBittorrent
Ücretsiz Popüler Torrent Programı
Sponsorlu Bağlantılar

BitTorrent Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

BitTorrent İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.