BitTorrent Sync

2.2.5

Windows bilgisayarlarınızdaki dosyalarınızı güvenli bir şekilde diğer mobil cihazlarınız ve bilgisayarlarınız arasında senkronize edebileceğiniz kapsamlı bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 7 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 6.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 79
Sponsorlu Bağlantılar

Paylaşılan Dosyalara Her Yerden Erişme Programı

BitTorrent Sync programı, bilgisayarınızda bulunan bütün dosyalara koaly bir şekilde ulaşmanızı sağlayan ve tamamen ücretsiz olan bir senkronizasyon programıdır. BitTorrent Sync programını kurarken “Secret Code” isminde bir kod verecektir. Bu kodu unutmayın. Çünkü bu kodu kullanarak farklı bilgisayarlarda dosyalarınızı senkronize edebilirsiniz. Size verilen kod sayesinde tamamen güvende olan dosyalarınıza eğer isterseniz arkadaşlarınızın da ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için sadece size verilen “Secret Code” isimli kodu arkadaşlarınıza vermeniz.

BitTorrent Sync programı sayesinde sizin için gerekli olan dosyalarınıza her yerden ulaşabilirsiniz. BitTorrent Sync programının iOS ve Android işletim sistemleri içinde sürümleri mevcut. Eğer bir Android veya iOS cihaza sahipseniz bu cihazlarınızdan da dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Bu program ile mobil cihazlarınızdaki resimleriniz otomatik olarak bilgisayarınıza yedeklenir. Eğer dosya transferi yapacaksanız bu transferde şifre kullanılmakta ve dosyalarınızın güvenliği sağlanmakta. Ayrıca size ait bilgiler asla uygulama tarafından bulutta asla saklanmaz.

BitTorrent Sync Video

Sponsorlu Bağlantılar

BitTorrent Sync Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

BitTorrent Sync İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.