BitTorrent Sync

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızdaki dosyalarınızı güvenli bir şekilde diğer mobil cihazlarınız ve bilgisayarlarınız arasında senkronize edebileceğiniz kapsamlı bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone 8.1 ve üzer
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5.5 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 61
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Senkronizasyon Uygulaması

Windows Phone işletim sistemli cihazlarınız için geliştirilen BitTorrent Sync uygulaması ücretsiz bir senkronizasyon uygulamasıdır. Windows Phone cihazlarınızda bulunan resim/fotoğraf, video, müzik, döküman gibi verilerinize her yerde ulaşmak için sahip olduğunuz cihazlar ve bilgisayarlarda senkronizasyon yapabileceğiniz güzel bir uygulama.

Windows Phone cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulama ile sınırsız bir şekilde dosyalarınızı istediğiniz cihazlar arasında senkronize edebilirsiniz. Böylece bu dosyalarınıza istediğiniz cihaz yada bilgisayardan istediğiniz zaman istediğiniz yerden erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın mobilden mobile özelliğini kullanarak dosyalarınızı istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz. Bu uygulama torrent uygulamaları ile uyumlu değildir.

Bu uygulama ile Windows Phone cihazlarınızdaki resimleriniz otomatik olarak bilgisayarınıza yedeklenir. Eğer dosya transferi yapacaksanız bu transferde şifre kullanılmakta ve dosyalarınızın güvenliği sağlanmakta. Ayrıca size ait bilgiler asla uygulama tarafından bulutta asla saklanmaz.

BitTorrent Sync Video

Sponsorlu Bağlantılar

BitTorrent Sync Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

BitTorrent Sync İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.