BlackBerry İçin En İyi Ücretsiz Aksiyon Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatınızda aksiyon aramayın.BlackBerry cihazına sahipseniz aksiyona da sahipsiniz demektir zaten.Birbirinden güzel oyunlarla kendinizi aksiyondan aksiyona sürükleyerek oldukça keyifli saatler geçirebilirsiniz.Tek yapmanız gereken aşağıda verilen BlackBerry uygulama dünyasında en çok indirilen uygulamaları edinmek ve hiç durmadan oynamak.Göreceksiniz ki bağımlısı olacak telefonunuzu elinizden düşüremeyeceksniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Bomberman vs Zombies

Zombilere karşı ne kadar dayanabilirsiniz? Bunun cevabını bu oyun ile alabileceksiniz.Oyunda sizin yapacağınız tek şey var o da bombaları blokların yanlarına yerleştirerek patlatmak ve seviyeyi geçmenizi sağlayacak anahtarı bulabilmek.Sakın bombayı patlatırken bombanın yakınında durmayın sizde güme gidersiniz.Zombiler sizi takip ederken bombaları yerleştirmek o kadar da kolay olmayacak.

Bomberman vs Zombies

Bomberman vs Zombies oyununu indirmek için tıklayın..

2-Need for Speed Shift (FREE Trial)

NFS sizlerinde bildiği gibi aksiyonun doruk noktalara ulaştığı bir yarış oyunudur.Artık bu ünlü yarış oyunu BlackBerry cihazınızda.Harika görsel efektleriyle kendinizi gerçek bir araba yarışı pistinde hissedeceksiniz.Adrenalin tutkunlarının bu oyunu indirmesini şiddetle tavsiye ediyoruz.

Need for Speed Shift (FREE Trial)

Need for Speed Shift (FREE Trial) oyununu indirmek için tıklayın..

3-Gangstar City

Bir oyunun adı gangstar olur da içinde aksiyon olmaz mı? Oyunda canınızdan çok sevdiğiniz kardeşiniz gangstarlar tarafından kaçırılıyor ve yapmanız gereken bu haydutlara hadlerini bildirmek.Gangstarlarla savaşmanız için sizin de onlar gibi olmanız gerekmektedir.Bu yüzden sizde kendi bölgenizi oluşturup en iyi şekilde savaşınızı vermelisiniz.

 

Gangstar City

Gangstar City oyununu indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

BlackBerry İçin En İyi Ücretsiz Aksiyon Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.