BlackBerry İçin En İyi Ücretsiz Arcade Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun oynamak BlackBerry cihazlarında daha ayrı bir keyif ve eğlence vermektedir.Oynadığınız oyunları daha canlı ve görsellik açısından göz zevkinizi de tatmin ederek oynarsınız.Eğlencenize eğlence katacak aşağıdaki BlackBerry’nin en iyi arcade oyunlarını indirmenizi tavsiye ediyoruz.Çünkü bu oyunlar BlackBerry işletim sistemli cihazlarının en çok oynanan oyunlarından 3 tanesidir.Bu oyunları daha yakından incelemek istiyorsanız altında bulunan linklere tıklayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Police Rush

Police Rush oyununda adından da anlaşıldığı gibi bir polissiniz.Ancak polislerin yapamayacağı bir çok hünere sahip olacaksınız.Polislerin kaza yaptıklarını hiç gördünüz mü? Görmediyseniz bu oyunda mutlaka göreceksiniz.Temennimiz odur ki inşallah görmeyiz.Çünkü oyundaki amacınız hiç kaza yapmadan yolunuza devam etmektir.Bu amaca ulaşmak için önünüze çıkacak araçları roketler ile yok edebilirsiniz.

Police Rush

Police Rush oyununu indirmek için tıklayın..

2-Hungry Birds

Hungry Birds oyununda bir baba kuş karakterine bürünüyorsunuz ve aç çocuklarınıza yemek bulmak zorundasınız.Çocuklara yemek bulmak da o kadar kolay değil.Karşınıza çıkacak yılanlardan kurtulup gözleri yollarda olan zavallı birbirinden tatlı çocuklarınıza acil yemek bulun ve doyurun.

Hungry Birds

Hungry Birds oyununu indirmek için tıklayın..

3-Shark Attack

Shark Attack oyunu ile denizlerde dolaşmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.Oyunda dalgıç oluyorsunuz ve gizli kalmış hazineleri gün ışığına çıkarıyorsunuz.Birbirinden güzel bölümlere sahip oyunda köpek balıkları size ne kadar engel olmaya çalışsa da yolunuza devam etmelisiniz.

Shark Attack

Shark Attack oyununu indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

BlackBerry İçin En İyi Ücretsiz Arcade Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.