BlackBerry İçin En İyi Ücretsiz Navigasyon Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry telefonunuza sahipseniz ve yön bulma konusunda sorunlarınız var ise indireceğiniz uygulamalar ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.İstediğiniz yerleri istediğiniz zaman bulup gidebilir, kaybolma korkusundan kurtulabilirsiniz.BlackBerry uygulama sitesinin en çok indirilen en kaliteli uygulamalarını karşınıza getiriyoruz.Bu uygulamalarla cihazınız navigasyon aletine dönüşecek.

Sponsorlu Bağlantılar

1-GPS Map for Google Map Free

Google Map, hem bulunduğunuz yeri hem de gitmek istediğiniz yeri açıkça görebileceğiniz bir harita uygulamasıdır. BlackBerry cihazınıza bu uygulamayı indirerek gitmek istediğiniz yerleri sorunsuzca bulabilirsiniz.Ayrıca gitmek istediğiniz bir yer olursa bulunduğunuz konumda gideceğiniz yere yön tarifini de alabilirsiniz.Haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırarak istediğiniz görüntüden bakabilme şansına sahipsiniz.

GPS Map for Google Map Free

GPS Map for Google Map Free uygulamasını indirmek için tıklayın..

2-BlackBerry Maps

BlackBerry Maps gelişmiş bir GPS nagivasyon sistemi olup 2D haritalar, yerel arama ve 3D sese sahip ücretsiz bir uygulamadır.Ayrıca favori yerleri kaydederek ve BBM ve SMS gibi diğer uygulamalara erişebilir ve paylaşabilirsiniz.

BlackBerry Maps

BlackBerry Maps uygulamasını indirmek için tıklayın..

3-GPS Maps Free- Track your location live

GPS Mapss, haritada belirli bir adresi, geçerli konumunuzu veya yer bulmak için en hızlı ve en kolay yoldur. Haritanın hızlı olmasının yanında yakınlaştırma veya uzaklaştırma veya harita üzerinde ilerleme özelliğiyle gerçek bir navigasyon uygulaması ile tanışın.

GPS Maps Free- Track your location live

GPS Maps Free- Track your location live uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

BlackBerry İçin En İyi Ücretsiz Navigasyon Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.