BlackBerry Messenger iOS ve Android İçin Geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

BBM Hem Android’e Hemde iOS’a Geliyor!

BlackBerry Messenger isimli anlık mesajlaşma uygulaması BlackBerry tarafından hem Android hemde iOS işletim sistemi için gelecek. WhatsApp Messenger için en önemli rakiplerden birisi olması beklenen BBM, bakalım nasıl olacak ve neler sunacak?

Sponsorlu Bağlantılar

Anlık mesajlaşma uygulaması olarak alanında ilk olan BlackBerry Messenger, Android ve iOS için geliştirilen diğer uygulamalar karşısında popülerliğini yitirmiştir.Fakat BlackBerry’nin hem Android hemde iOS için BlackBerry Messenger’ı getirecek olması büyük bir adım olacak.

BlackBerry Messenger - BBM

BlackBerry Messenger’ın Android ve iOS’a gelmesinin ardından Android, iOs ve BlackBerry kullanıcıları kendi aralarında mesajlaşabilecek ve dosya alışverişinde bulunabilecekler.

BlackBerry Messenger uygulaması Android’de Android 4.0 Ice Cream Sandwich ve üzerinde çalışacak. iOS’da ise iOS 6 ve üzeri sistemlerde çalışacak.BlackBerry Messenger uygulaması Android ve iOS’ta ilk olarak sadece yazılı mesaj aktarımı ve bazı ifadeleri transfer etme gibi imkanlar sunacak. Daha sonra sesli mesaj aktarımı gibi pek çok özelliğingüncellemelerle BBM‘e eklenmesi düşünülüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

BlackBerry Messenger iOS ve Android İçin Geliyor! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.