BlackBerry ve BlackBerry 10’da WhatsApp Nasıl Doğrulanır? (Resimli Anlatım)

BlackBerry ve BlackBerry 10 akıllı telefonlarınızda WhatsApp uygulamasını nasıl doğrulayacağınızı bilmiyorsanız ve doğrulama yaparken hatalar alıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry Doğrulama İşlemi

Daha çok iş amaçlı iletişim kuran ve seyahat eden kişilere yönelik bir telefon olarak görülen BlackBerry ve BlackBerry 10, anlık mesajlaşma yazılımı olan WhatsApp’ı destekleyen modeller arasında yer alır. Bu modellere ait cihaz sahibi olan kişiler WhatsApp uygulamasını yükledikten sonra doğrulama aşamasında bazı temel sorunlar yaşayabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry – BlackBerry 10 kullanıcılarından biriyseniz ve WhatsApp doğrulama işlemi konusunda sıkıntı yaşıyorsanız aşağıda sizler için hazırladığımız rehbere göz atabilirsiniz.

blackberry whatsapp doğrulama

BlackBerry WhatsApp Droğulama Nasıl Yapılır?

BlackBerry cihazınızda WhatsApp doğrulama işlemi yapmadan önce ilk olarak güncel sürümü WhatsApp resmi sitesi üzerinden edinin.

WhatsApp Messenger - BlackBerry
BlackBerry İçin Ücretsiz Mesajlaşma ve Arama

Yükleme sonrasında numaranızı ve ülke kodunuzu doğru girdiğinizden emin olarak internet bağlantınızın açık olduğunu kontrol edin.

Sonraki adımda cihazınızı yeniden başlatın ve kontrol amaçlı başında (TR için +90) alan kodu da olmak şartıyla kendinize deneme SMS’i gönderin. WhatsApp üzerinde doğrulama sayacının tamamlanmasını bekleyin. 10 dakika içerisinde gerekli SMS’i alamamanız durumunda WhatsApp doğrulama için çağrı seçeneğini kullanabilirsiniz.

blacberry doğrulama

BlackBerry 10’da WhatsApp Doğrulama Nasıl Yapılır?

BlackBerry 10 üzerinde BlackBerry’ye benzer bir şekilde doğrulama işlemi yapılmaktadır. Ancak öncelikli olarak ülke kodu ve numaranızı doğru olarak WhatsApp doğrulama penceresine girin. İnternet bağlantınızın açık olduğundan emin olarak telefonunuza bir test mesajı iletin.

SMS hizmetinizin hızına bağlı olarak 10 dakika içerisinde doğrulama kodunun gelmesini bekleyin. Sayaç dolduktan ve gerekli süre sona erdikten sonra halen doğrulama kodunu alamadıysanız çağrı seçeneğini kullanarak sesli mesaj ile doğrulama kodunu alabilirsiniz.

blackberry 10 whatsapp doğrulama

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

BlackBerry ve BlackBerry 10’da WhatsApp Nasıl Doğrulanır? (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.