Blek

Son Sürüm

Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda zamanı unutturacak bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 8 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 57
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 İçin Eğlenceli Zeka Oyunu

Windows 8 ve üzeri işletim sistemli tablet ve bilgisayarlarınız için geliştirilen Blek oyunu harika bir bir zeka ve bulmaca oyunudur. Oyunu çok eğlenceli ve zevkli olsa da maalesef ücretli bir oyun. Ama Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda bu oyunu 10 seviyeye kadar deneyebiliyorsunuz. Böylece satın almadan önce oyunun ne kadar eğlenceli olduğunu anlayacaksınız.

Bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini alamayacaksınız. Daha önce belki de benzerine rastlamadığınız bu türdeki oyunda zekanızı üst seviyelerde tutmanız gerekecek. Çünkü Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızda kendini devam ettiren çizgilerin doğru yerlerde olmasını sağlamalısınız.

Blek oyunu hayal gücünüzü ve kişiliğinizi geliştirecek benzersiz bir oyundur. Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızın ekranına çizdiğiniz şekiller sürekli olarak hareket ediyor. Bu çizgilerin hareketleri kendini tekrar ederek devam ediyor. Görevinizi çok basit.

Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızda kendi rotasında kara deliklerden kaçınarak tüm renkli daireler toplayan bir çizgi şekil çizmelisiniz. Yani siyah noktalara dokunmadan renkli noktalardan çizginizi geçirmelisiniz. Bu işin ustası olmak için özel hareketler yok. Çünkü her seviyede sınırsız çözüm seçenekleri var. Oyunun ilk seviyeleri basit çizimlerden oluşsa da oyunda ilerleyen seviyeleri karmaşık çizimler gerektiriyor.

Blek Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Blek İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.