Blitz Brigade

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızda çevrimiçi olarak FPS oyunu oynayabileceğiniz heyecan ve aksiyon dolu bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone 8 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 660 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 35
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Çevrimiçi FPS Oyunu

Blitz Brigade oyunu Windows Phone cihazlar için geliştirilmiş bir online FPS oyunudur. Gameloft imzalı bu oyun tamamen ücretsiz olup bilgisyarlarımızda oynadığımız Half-Life, Quake 4 tarzı bir oyun. Oyunda iki taraf var. Birisi ittifak güçleri diğeri ise itilag güçleri. Windows Phone cihazlarınızda oyuna başlamadan önce bu iki taraftan birisini seçmelisiniz. Ardından oyun başlayor.

Windows Phone cihazlarınızda eğlenerek oynayacağınız bu oyunda takımınızı seçtikten sonra olmak istediğiniz askeri sınıfı da seçmelisiniz. Bu sınıflar, keskin nişancı, gizli harekat askeri, asker, sıhhiye ve topçu. Bu askeri sınıfların her birinin özel güçleri var. Oyunu Windows Phone cihazlarda güzel yapan yönlerden birisi de karşı güçlerden ele geçirilen araçları yada helikopterleri kullanabilme. Tabi bu durum karşı taraf içinde geçerli.

Ama Windows Phone cihazlarda oynayacağınız bu oyunun en önemli özelliği sesli görüşme yapabilme özelliği. Bu takım oyunu için çok önemli. Oyunda kullanabileceğiniz 100’den fazla silah bulunmakta. Tabi bu silahlara sahip olabilmek için yıldızlara ve elmaslara ihtiyacın var. Oyun 12 oyuncuya kadar çıkabiliyor. İster yerde ister binaların üzerinde savaşın. Ama asla olduğunuz yerde kalmayın. Sürekli olarak hareket halinde olmalısınız. Çünkü Windows Phone cihazlarında oynaman gereken 120 seviye var.

“Blitz Brigade” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Blitz Brigade Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Blitz Brigade İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.