Bluetooth Driver Installer

1.0.0.96 Beta

Bluetooth Driver Installer programını yükleyerek bluetooth sürücüsündeki sorunları kolaylıkla halledebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows(Tüm)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 282
Sponsorlu Bağlantılar

Bluetooth Sürücü Güncelleme Programı

Ücretsiz olarak sunulan bir yazılım olan Bluetooth Driver Installer, Microsoft Bluetooth adaptörü için geliştirilmiştir. Oldukça küçük boyutlara sahip olan bu program Bluetooth adaptörü için INF klasöründe yer alan bth.inf dosyası üzerinde değişiklik yapmaktadır. Bu değişiklikle birlikte Microsoft sürücüsü yüklenirken driver’da oluşan sorunlar sona ermektedir. Bir programdan çok bir yama ya da eklenti görevi gören bu küçük dosya, bluetooth sürücülerinde oluşan sorunları gidermektedir.

Bluetooth Sürücü Sorunlarını Giderin

Bu küçük yazılım ile güncelleme sonrası driver’da oluşan sorunlar sona ererken yükleme sırasında bth.inf dosyasının bir yedeği sistem geri yükleme noktası içerisine alınmaktadır. Olası bir sorunda tekrar eski dosyayı yükleyebilir ya da aynı tarihler içerisinde sisteminizi başa döndürebilirsiniz.

Tüm Windows sürümler ile uyumlu çalışan yazılımı yüklemeden önce mutlaka orijinal bluetooth yazılımını kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatarak bu küçük güncellemeyi kurun. Yükleme sonrasında aygıtınızı bilgisayara takın ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayın. Bluetooth Driver Installer herhangi bir sistem değişikliği yaratmadan otomatik olarak geri yükleme noktası oluşturacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Bluetooth Driver Installer İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.