Blurred Duvar Kağıtları (Blurred Wallpapers)

Son Sürüm

Blurred Duvar Kağıtları (Blurred Wallpapers) uygulaması ile kendi duvar kağıdınızı kendiniz oluşturabiliyorsunuz. Telefonunuzun ekranı için en uygun duvar kağıtlarını sıfırdan oluşturun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 23.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 175
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Duvar Kağıdı Oluşturma Uygulaması

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad’lerde hem hazır hem de uygulama bazlı pek çok duvar kağıdı uygulaması bulunmasına karşın bu uygulamalar yalnızca kendi arşivleri üzerinde ki duvar kağıtlarının kullanılmasına imkan tanıyor. Blurred Wallpapers ise diğer uygulamalardan farklı olarak kendi ekranınız ve sizin stilinize özel duvar kağıtları oluşturmanızı sağlıyor.

Her Renk ve Tonda Duvar Kağıtları

Apalon Apps tarafından geliştirilen uygulamalardan birisi olan Blurred Wallpapers, tamamen ücretsiz olarak sunulan ve aynı zamanda oldukça küçük boyutlara sahip olan bir uygulamadır. Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda birkaç slayt üzerinde belirlediğiniz renk ve diğer detaylarla hem ana ekran hem de kilit ekranı için duvar kağıtları oluşturabilirsiniz.

Uygulamanın genel özelliklerine göz attığımızda yalnızca kaydırıcı aracılığıyla renk seçimi yapabilir farklı model ve görüntüler arasında seçim yapabilir ya da duvar kağıtlarını kendi fotoğraflarınız arasından birini seçerek özelleştirebilirsiniz. Sizde tamamen zevkleriniz doğrultusunda duvar kağıdı oluşturmak istiyorsanız Blurred Wallpapers’a mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Blurred Duvar Kağıtları (Blurred Wallpapers) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.