Bolide Slideshow Creator

2.2

Bolide Slideshow Creator programı sayesinde kolay bir şekilde slayt gösterileri hazırlamanız mümkün. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile sunulan program ile etkileyici slayt hazırlamak çok kolay.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (tümü)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 8.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 5.935
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe Ücretsiz Slayt Oluşturma Programı

4.33/5, Toplam: 12 kişi

Bilgisayarınızda bulunan dijital fotoğrafları kullanarak video slaytları hazırlamanızı sağlayan programlardan birisi olan Bolide Slideshow Creator, tüm Windows sürümleri ile uyumlu çalışan ücretsiz bir yazılımdır. Programın sahip olduğu kullanıcı dostu arayüz ile farklı video formatlarında hazırlayacağınız slaytları özel günlerde ya da kurumsal çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Kolay Slayt Hazırlama

Doğrudan bilgisayarınızda bulunan görselleri kullanarak video slaytları oluşturabileceğiniz Bolide Slideshow Creator, oluşturduğunuz slaytlara farklı ses formatlarında müzik dosyaları eklemenizi sağlıyor. Ücretli olarak sunulan pek çok programa nazaran çok daha gelişmiş bir arayüze sahip olan program sahip olduğu Türkçe dil desteği ile dikkat çekiyor.

Bolide Slideshow Creator kullanarak hazırlayacağınız video slaytları dilerseniz program arayüzünde sunulan formatlardan birini kullanarak hazırlayabilir dilerseniz AVI, WMV ve MKV gibi farklı video formatlarını tercih edebilirsiniz. Üstelik geniş bir kullanım alanına ve ağa sahip olan program hakkında yaşadığınız tüm sorunları anında çözümleyebilirsiniz. Sizde özel günlerde kullanabileceğiniz video slaytları hazırlama programı arıyorsanız mutlaka Bolide Slideshow Creator programını denemelisiniz.

Bolide Slideshow Creator Video

Sponsorlu Bağlantılar

Bolide Slideshow Creator Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Bolide Slideshow Creator İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.