Boomerang

Son Sürüm

Instagram tarafından geliştirilen bu uygulama iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde fotoğraflarla küçük videolar oluşturabileceğiniz ve ileri-geri yaparak eğleneceğiniz eğlenceli bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 11.2 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 43
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Canlı Fotoğraf Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Boomerang uygulaması Instagram tarafından geliştirilmiş ücretsiz ve Türkçe bir fotoğraflardan video yapma uygulamasıdır. Yani hareket eden herhangi bir şeyi bu uygulama ile fotoğraflayın. Sonrasında uygulama ard arda 10 fotoğraf çekmekte ve bu fotoğrafları birbirine ekleyerek küçük bir video oluşturmakta.

Bunun yaparken iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizin ön kamerasını yada arka kamerasını kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için iOS cihazınızdan herhangi bir kayıt işlemi yada hesaba giriş işlemi yapmanıza gerek yok. Uygulama peşpeşe çektiği fotoğrafları birbirine eklemekte ve size bir video olarak göstermekte.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde oluşturmuş olduğunuz videoları ileri-geri oynatma imkanınız da var. Bu da uygulamayı eğlenceli hale getirmekte. Bu uygulama ile yaptığınız bu küçük videoları hem Instagram’da hemde Facebook’da paylaşabilirsiniz. Sahip olduğu özellikler akıllara iPhone 6s ve iPhone 6s Plus akıllı telefonlardaki Live Photos özelliğini getirmekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Boomerang İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.