Bozuk veya Kırık iPhone’dan Veri Kurtarma (iOS 10.3 ve Üzeri)

Sahip olduğunuz iPhone veya iPad cihazınız ister bozuk olsun ister kırık olsun hiç fark etmez. İçindeki bütün verileri nasıl kurtarabileceğinizi anlattık.

Sponsorlu Bağlantılar

Bozuk iPhone ve iPad’den Resim, Video, Müzik (Veri) Geri Getirme

Sadece iPhone’da değil aslında akıllı telefonumuz patladığında ve önemli verilerimiz içinde olduğunda çok endişeleniriz. Şimdi kırık iPhone akıllı telefonunuzdan resim, müzik, video, döküman gibi veri kurtarmanız için mükemmel bir araç anlatacağız. Bahsettiğimiz bu araç Dr. Fone iOS Data Backup & Restore. iTunes / iCloud’a düzgün şekilde senkronize edilmemişse, bozuk iPhone’taki verileri kurtarmanıza izin verir. Dr. Fone iOS Data Backup & Restore isimli bu yazılım kayıp verileri geri yüklemenize veya iPhone ve iPad gibi hemen hemen bütün iOS (iOS 10.3 ve üzeri) ile çalışan cihazlarınızı kurtarmanıza yardımcı olabilecek bir masaüstü yazılımıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu birinci sınıf yazılım Windows ve Mac OS masaüstleri için iPhone akıllı telefonunuzdaki tüm önemli verileri geri yüklemenize yardımcı olur. Arızalı veya ölmüş iPhone gibi iOS cihazınızdan veri kurtarmanın yanı sıra yanlışlıkla silinen verileri ve bozuk dosyaları da geri yükleyebiliyor. Bu durumda kırık iPhone telefonunuzdan bu yazılımı kullanarak verileri nasıl kurtaracağınızı anlatmaya çalışacağız.

Bozuk/Kırık iPhone, iPad, iPod touch Veri Kurtarma

Kırılmış bir iPhone’dan veri kurtarma işlemi bu yazılımla çok kolay. Verilerinizi kırık iPhone’lardan kurtarmak için üç basit adım aşağıda verilmiştir.

 iPhone Silinen Verileri (Resim, Video, Döküman) Kurtarma

1 – İlk olarak iPhone telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve programı çalıştırın. Daha sonra “Veri Yedekleme ve Geri Yükleme (Data Backup & Restore)” seçeneğini seçin.

2 – Sonrasında hangi dosya türlerini yedeklemek istediğinizi seçmeniz gerekiyor. iPhone’unuz başarıyla bağlandıktan sonra bu yazılım otomatik olarak algılayacak ve yedeklemek istediğiniz dosya türlerini seçmenizi sağlayacak. Sonrasında “Yedekle (Backup)” seçeneğini tıklayın.

iPhone Backup Extractor
iPhone, iPad ve iPod Veri Kurtarma Programı

3 – Şimdi yedekleme işlemi depolamaya bağlı olarak birkaç dakika alacaktır. Yedekleme işlemi tamamlandıktan sonra yedeklemek istediğiniz verileri seçebilir ve daha sonra “Bilgisayara Aktar (Export to PC)” seçeneğini tıklayabilirsiniz.

iPhone Data Recovery
iPhone'dan Silinen Verileri Kurtarma Programı

Bu yazılımın ömür boyu lisansının ücreti iOS veri kurtarma özelliği için yalnızca 29.95 Dolar. Bununla birlikte tüm önemli dosyaları ve belgeleri geri yüklemek için Dr. Fone araç kitinin eksiksiz iOS Suite sürümünü de satın alabilirsiniz.

iSkysoft iPhone Data Recovery
iPhone Dosya Kurtarma Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Bozuk veya Kırık iPhone’dan Veri Kurtarma (iOS 10.3 ve Üzeri) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.