Bridge Constructor – iOS

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde birbirinden zorlu köprüler yapacağınız eğlenceli bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 49.2 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 227
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Köprü Yapma Oyunu

Bridge Constructor oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir köprü yapma oyunudur. Oyunun adından da anlaşılacağı gibi iOS cihazlarımızda köprüler inşa edeceğimiz bir oyun olan bu oyun yeni başlayanlar için antrenman niteliğinde öğretici bir mod içeriyor. Yani oyunu öğrenmeniz için oynayabileceğiniz bir mod. Oyunda birçok harita mevcut. Bu haritalardaki köprüleri sırasıyla yapmak zorundasınız. iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızda bu köprüleri yaparken üzerinden geçecek araçların kapasitesine göre yapmalısınız. Çünkü bazı köprülerin üzerinden otomobiller geçerken bazılarının üzerinden ise kamyonlar geçecektir.

Seviyeye başlarken yapacağınız köprünün uzunluğunun ve kazanacağınız altınların bilgisi size veriliyor. Köprünün yapımını bitirdikten sonra devam diyerek araçların geçmesine izin veriyorsunuz. iOS cihazlarınızda yaptığınız bu köprüyü eğer istenildiği şekilde yaptıysanız araçlar sorunsuzca geçecek ve sizde puanlarınızı alacaksınız. Ama eğer köprüyü istenildiği gibi sağlam yapmazsanız köprü araçların geçişi sırasında yıkılacak ve sizden tekrar yapmanız istenecektir. Eğer isterseniz bu oyunu Facebook’ta paylaşma seçeneğiniz de var. Bu oyun iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızın bataryasını da çok az tüketmekte.

“Bridge Constructor” Ekran Görüntüleri

“Bridge Constructor” Fragman

“Bridge Constructor” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Bridge Constructor – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.