Brothers in Arms 3

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde yepyeni bir savaş oyunu deneyimi daha. Ekip halinde 2. Dünya Savaşında sizde yerinizi alın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOs (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 482 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 75
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin 2. Dünya Savaşı Nişancı Oyunu

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş Brothers in Arms 3 oyunu ücretsiz bir savaş oyunudur. Ayrıca Türkçe olan bu oyunun altında ünlü oyun yapımcısı Gameloft imzası var. iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu oyun 2. Dünya Savaşı zamanında geçiyor. Heyecan verici bir nişancı oyunu olan oyunda aksiyon hiç bitmiyor. Çünkü düşmanın ortasında 4 kişisiniz ve hayatta kalabilmek için hızlı olmalısınız.

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde bu oyunu oynarken çavuş Wright isimli askeri karakterize ediyorsunuz ve Normandiya çıkarması yapıyorsunuz. Ama kaliteli olan diğer kardeşlerini de yönetmelisin. Bu kardeşlerinin özel yetenekleri olduğunu unutma. Oyunda hava saldırısı, molotof, roket, havan ateşi gibi birçok farklı yeteneklerini kullan. Keskin nişancı, kuşatma yada gizlilik gibi birden fazla görev üstleneceksiniz. Ayrıca ateş ederken hedefi yakınlaştırma özelliği de var.

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde bol miktarda kan göreceğiniz bu oyunda ilerledikçe yepyeni ve daha güçlü silahların da kilitleri açılmakta. Cephaneni mümkün olduğunca güçlü silahlardan oluştur. Oyunda hava şartları da düşünülmüş. Farklı hava durumu koşullarında savaşıyorsunuz.

Brothers in Arms 3 Video

Sponsorlu Bağlantılar

Brothers in Arms 3 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Brothers in Arms 3 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.