Bruce Lee: Enter the Game

Son Sürüm

Gerçek Bruce Lee sesi ve hareketleri ile hazırlanmış bu oyunda mınçıkanız ile Android cihazlarınızda dövüşmeye hazır olun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 151
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Bruce Lee Dövüş Oyunu

Bruce Lee: Enter the Game oyunu yani Bruce Lee: Oyuna Gir Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir dövüş oyunudur. Tamamen ücretsiz olan bu oyunda adından da anlaşılacağı gibi gelmiş geçmiş en iyi dövüş ustalarından olan Bruce Lee karakterini canlandırıyorsunuz. Siz Bruce Lee olarak bütün düşmanlarınızı en iyi bildiğiniz iş olan müthiş dövüş teknikleriniz ile mücadele ediyorsunuz.

Oyunda yapmanız gereken bir takım görevler var. Bu görevleri yerine getirirken tek yeteneğiniz olan dövüşme yeteneğinizi kullanacak ve tekmeler, yumruklar ve kombo hareketleri ile düşmanlarınızı alt edeceksiniz. Oyunda ilerledikçe kilitli seviyeler ve silahlar açılacak. Oyun içi satın alma seçeneği de var.

Türkçe dil desteğinin de yer aldığı oyun 2 boyutlu bir dövüş oyunu olmasına rağmen oyun grafikleri, ses efektleri ve oynanış tarzı bakımından son derece başarılı ve bu alanda en iyileri arasına girmeye aday.

Google Play’de 2 milyon kullanıcı tarafından indirilen bu oyunda Bruce Lee sadece adalet için dövüşecek. Çünkü adaletsizlik yapan birçok düşman ve patron var. Oyun Bruce Lee sesleri ve hareketleri ile oynanıyor. Yani karakterimizin çıkardığı sesler ve yaptığı bütün hareketler Bruce Lee ile aynı. 40 seviyeden oluşmakta ve en sonunda büyük patronla dövüşeceksiniz. İlerleyen seviyelerde en büyük silahın olan mınçıkayı al ve hiç kimseye acıma.

Bruce Lee: Enter the Game Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Bruce Lee: Enter the Game İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.