Bruce Lee: Enter the Game

Son Sürüm

Gerçek Bruce Lee sesi ve hareketleri ile hazırlanmış bu oyunda mınçıkanız ile iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde dövüşmeye hazır olun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 96.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 53
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Bruce Lee Dövüş Oyunu

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen Bruce Lee: Enter the Game oyunu ücretsiz bir dövüş oyunudur. Bu oyunda adından da anlaşılacağı gibi gelmiş geçmiş en iyi dövüş ustalarından olan Bruce Lee karakterini canlandırıyorsunuz. Siz iOS cihazlarınızda Bruce Lee olarak bütün düşmanlarınızı en iyi bildiğiniz iş olan müthiş dövüş teknikleriniz ile mücadele ediyorsunuz.

Oyunda yapmanız gereken bir takım görevler var. Bu görevleri yerine getirirken tek yeteneğiniz olan dövüşme yeteneğinizi kullanacak ve tekmeler, yumruklar ve kombo hareketleri ile düşmanlarınızı alt edeceksiniz. iOS cihazlarınızda ilerledikçe kilitli seviyeler ve silahlar açılacak. Oyun içi satın alma seçeneği de var.

iOS cihazlar için Türkçe dil desteği olmayan oyun 2 boyutlu bir dövüş oyunu olmasına rağmen oyun grafikleri, ses efektleri ve oynanış tarzı bakımından son derece başarılı ve bu alanda en iyileri arasına girmeye aday.

App Store’da popüler oyunlar arasına giren bu oyunda Bruce Lee sadece adalet için dövüşecek. Çünkü adaletsizlik yapan birçok düşman ve patron var. Oyun Bruce Lee sesleri ve hareketleri ile oynanıyor. Yani karakterimizin çıkardığı sesler ve yaptığı bütün hareketler Bruce Lee ile aynı. iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde 40 seviyeden oluşan ve en sonunda büyük patronla dövüşeceğiniz efsanevi bir oyun. İlerleyen seviyelerde en büyük silahın olan mınçıkayı al ve hiç kimseye acıma.

Bruce Lee: Enter the Game Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Bruce Lee: Enter the Game İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.