Bubble Island

Son Sürüm

Milyonlarca oyuncu tarafından oynana Bubble Island balon patlatma oyunu ile birbirinden güzel 60 saniyelik yarışmalara katılıyorsunuz. Turnuvalara katılarak da Facebook arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 47.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 321
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Balon Patlatma Oyunu

3.5/5, Toplam: 2 kişi

Birkaç yıl önce ilk olarak Facebook üzerinde sunulan ve aldığı ilgi sonrası mobil platformlarda da oynanmaya başlanan balon patlatma oyunları, bugün mobil cihaz kullanıcılarının büyük bir bölümü tarafından indirilen oyunlar arasında yer alıyor. Bu kategoride yer alan iddialı oyunlar bulunmakla birlikte son dönemin en popüler oyunlarından biri olan Bubble Island sunduğu farklı oynanış türleri ile ilgi çekiyor.

Gelişmiş Grafikler, Eğlenceli Görevler

Wooga tarafından iPad ve iPhone kullanıcıları için geliştirilen Bubble Island, tamamen ücretsiz olarak sunulan oldukça eğlenceli ve hoş grafiklere sahip bir oyundur. Oyunda, diğer balon patlatma oyunlarında olduğu gibi aynı renklere sahip balonları dikkatli bir şekilde nişan alarak diğer balonlar ile eşleştirmemiz gerekiyor.

Bubble Island’da yine aynı renklere sahip üç balonu yan, yana getirmek zorundayız. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli husus, size oyun başına verilen süre içerisinde görevleri tamamlamanız gerektiğidir. Bu nedenle atmak istediğiniz balon ve hedefi hızlı bir şekilde belirlemeli ve balonları patlatmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Bubble Island İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.