Bubble Witch 2 Saga

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde eğlenerek ve severek oynayacağınız bir balon patlatma oyunu. King.com imzalı bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.1.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 106 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 119
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Eğlenceli Balon Patlatma Oyunu

4.5/5, Toplam: 2 kişi

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Bubble Witch 2 Saga oyunu ücretsiz bir balon patlatma oyunudur. Aynı zamanda Türkçe olan bu eğlenceli oyun hem can sıkıntınızı alacak hemde macera kaldığı yerden devam edecek. Bu oyunun daha önce oynayanlar bilirler. bu oyun ilk oyunun devamı niteliğinde.

İlk oyunun hikayesi şöyle idi: cadıların yaşadıkları toprakları karanlık ruhlar ele geçirmişti. Bizler de balonları patlatarak bu karanlık ruhları cadıların topraklarından kurtarmıştık. Bu oyunda da bu görevimize devam edeceğiz. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde sevimli cadı Stella ve kedileri ile görevler sizi bekliyor.

iOS cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu oyunun oynamak oldukça kolay. Aynı renk olan balonları yan yana getirin, patlasın. Bunu yapmak için ise balonları nişan aldığınız yerlere dikkat edin. Her bölümden sonra seviye atlıyor ve harita açılıyor. Sonunda Cadı ülkesini keşfedeceksiniz. Candy Crush Saga oyunu yapımcısı olan King tarafından iOS cihazlar için geliştirilen bu oyununun grafikleri ve ses efektleri de oldukça iyi.

Bubble Witch 2 Saga Video

Sponsorlu Bağlantılar

Bubble Witch 2 Saga Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Bubble Witch 2 Saga İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.