Bug Heroes 2 – iOS

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarda ve tabletlerde kahraman böceklerle savaş yapacağınız aksiyon dolu bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 418 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 51
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Böcek Savaşları Oyunu

Bug Heroes 2 oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir böcek savaşları oyunudur. Birbirinden ilginç böcek karakterlerinin yer aldığı bu oyunda rakibiniz ile savaşıyorsunuz. iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlar ve tabletler için bir devam oyunu olan bu oyunda bir grup böceğe önderlik yapıyorsunuz. Önderlik yaptığınız bu böcek grubu ile savaş yaparken strateji geliştirmeyi ihmal etmeyin.

Alışılmışın dışında oyun grafiklerine sahip bu oyunda eğer isterseniz aynı anda 2 böceği yönetebilirsiniz. Bu oyunda böcekleriniz ile yiyecek avlamaya da çıkabilirsiniz. Diğer yandan iOS cihazlarınızda böcekleriniz için kale yapmak zorundasınız. Oyunun multiplayer modu da bulunmakta. Oyunda bir takım görevleriniz var. Oyunda 25 karakteri kullanarak bu görevleri yerine getireceksiniz. Bu iOS oyununda seviye atladıkça karakterleriniz de gelişmekte. Böceklerimizin dövüş tekniklerini kullanmayı da unutmayın. Strateji yapmanızda gereken bu oyunda 75’in üzerinde düşman bulunmakta.

“Bug Heroes 2” Ekran Görüntüleri

“Bug Heroes 2” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Bug Heroes 2 – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.