CamCard - Business card scanner & Business card reader & scan card

Son Sürüm

CamCard – Business card scanner & Business card reader & scan card uygulaması isminden de anlaşılacağı üzere iPhone ve iPad cihazlarınızda kartvizit tarama ve kartvizit okuma görevi görür.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 40.1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 249
Sponsorlu Bağlantılar

iOS İçin Kartvizit Tarama ve Okuma Uygulaması

App Store üzerinde 100 milyondan fazla indirme yapılan ve en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alan CamCard, gelişmiş özelliklere sahip kartvizit tarama uygulamasıdır. INTSIG Information tarafından geliştirilen bu uygulama, bir anlamda taradığı kartvizitler ile sosyal bir ağ oluşturmaktadır. Özellikle iş hayatında olan kişiler için ideal bir uygulama olmakla birlikte, iş görüşmesi yapılan kişilerin kartvizit bilgileri tek uygulama altında tutulabilir.

Tüm Bilgiler Uygulama Arşivinde

CamCard uygulaması, hızlı ve etkili kartvizit tarama özelliği sayesinde, olası hataların önüne geçilmesini ve kartvizitlerde oluşacak problemlerin düzeltilmesini sağlıyor. Uygulama, yalnızca normal kartvizitlerde değil QR kod içeren kartlarda ya da diğer değişim kartlarında da kullanılabiliyor.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise kartvizit bilgileriyle tüm verileri derleyerek bir bölüm altında tutmasıdır. Örneğin, taranan bir kartvizite ait iş adresi, harita bilgileri, iletişim ve diğer tüm detaylara tek tıklama ile ulaşabilirsiniz. Sizde iş yerinizde ya da diğer ziyaretlerinizde kullanabileceğiniz gelişmiş kartvizit uygulaması arıyorsanız CamCard’a göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

CamCard - Business card scanner & Business card reader & scan card İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.