Camfrog Nedir? Camfrog Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?

Camfrog Video Chat yada herkes tarafından bilinen kısa ismi Camfrog programının ne işe yaradığını ve Camfrog programının nasıl kullanıldığını anlatıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Camfrog Nedir? Ne İşe Yarar?

Çok uzun bir süredir sesli ve görüntülü görüşme amacıyla kullanılan Camfrog, Amerika merkezli gelişmiş video chat uygulamasıdır. Camfrog üzerinde kullanıcılar, sesli ve görüntülü görüşme yanında sohbet odaları oluşturarak ya da var olan sohbet odalarına bağlanarak diğer kişilerle de iletişim kurabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Programı bilgisayarınıza indirip kurduğunuzda öncelikle yeni kullanıcı kaydı oluşturarak kayıt olmanız gerekir.

Camfrog Video Chat
Türkçe Ücretsiz  Görüntülü ve Sesli Chat Programı

camfrog kayıt

Camfrog Video Chat Kullanımı

Yeni bir kullanıcı hesabı oluşturduğunuzda var olan kategoriler içerisinde bir oda tercihinde bulunabilirsiniz. Coğrafi kategorilendirme yapılıyor olsa da Türkiye’den bağlanan kullanıcılar yine aynı kategori altında listelenen odalara dahil olabiliyor.

Diğer bölgelere dahil olmak ve Camfrog’u tam anlamıyla kullanabilmek için bir defaya mahsus 50 dolar ödemeniz gerekmekte.

camfrog liste

Camfrog’un pro sürümüne geçtiğinizde yurtdışında ki odalara girebilir, sohbet odalarında aynı anda 100 kullanıcıya kadar kamera açabilir, erişkin kontrolü sayesinde zararlı bazı konular engellenebilmektedir. Üstelik pro sürümde, normal sürümde olmayan gizlilik ayarları, otomatik şifre oluşturma gibi pek çok temel özelliği de ulaşabilmektesiniz.

camfrog chat

Camfrog İndirme Linkleri

Camfrog Video Chat - iOS
iPhone ve iPad İçin Video Chat Uygulaması
Camfrog Video Chat - Android
Android İçin Video Sohbet Uygulaması
Camfrog Video Chat - Mac
Mac için Video Chat Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Camfrog Nedir? Camfrog Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.