Camfrog Video Chat

Son Sürüm

Android için Camfrog Video Chat uygulamasını ücretsiz indirip, sohbet odalarında dünyanın her yerinden insanlarla sohbet edebilir ve görüntülü sohbetler yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.2 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 4.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 307
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Video Sohbet Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Camshare tarafından Windows ve Mac gibi platformlardan sonra iOS ve Android için kullanıcılara sunulan Camfrog Video Chat, tamamen ücretsiz bir uygulama olmasına karşın son derece gelişmiş özellikler içermektedir. Bilgisayarlarda kullanılan Camfrog benzeri tüm özellikleri taşıyan uygulama, ülkemizde de uzun yıllardır kullanıcıların en çok tercih ettiği video sohbet araçları arasında yer alıyor.

Hızlı ve Güvenli Video Sohbet Ortamı

Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlere özel olarak yenilenen Camfrog Video Chat uygulaması, her an dilediğiniz yerde aygıtınızı kullanarak sohbet etmenizi, diğer pek çok kişiye ulaşmanızı sağlıyor. Mobil sürüm üzerinde diğer tüm platformlara da destek sunan uygulama, hangi cihaz ya da platformda kullanılırsa kullanılsın, sohbet üzerinde herhangi bir sorun oluşturmuyor.

Camfrog’un diğer video sohbet uygulamalarından farklı yanı, ilgi alanına dayalı sohbet odalarına ulaşmanızı sağlamasıdır. Camfrog Video Chat ile dilerseniz uygulamayı yükleyen arkadaşlarınızı sohbet odalarına davet edebilir dilerseniz var olan sohbet odalarına girerek, yabancı kişiler ile iletişim kurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Camfrog Video Chat Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Camfrog Video Chat İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.