Camfrog Video Chat

Son Sürüm

iOS için Camfrog Video Chat uygulamasını indirerek iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden dünyanın dört bir yanından insanlarla sohbet edin ve görüntülü sohbetler gerçekleştirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5.4 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 95
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Video Chat Uygulaması

3/5, Toplam: 1 kişi

Mac, Windows, Linux ve Android gibi platformlardan sonra iOS kullanıcılara özel olarak yenilenen Camfrog Video Chat uygulaması, arkadaşlarınız ya da tanımadığınız kişilerle mobil platformda iletişim kurmanızı sağlamaktadır. iOS 5.0 ve üzeri tüm iPhone ve iPad’lerde kullanabileceğiniz Camfrog Video Chat, binlerce kişi ile anlık sohbet etmenizi, video chat yapmanızı sağlıyor.

Mobil Platformda Video Sohbet Uygulaması

Camshare tarafından geliştirilen ve diğer platformlardan sonra iOS kullanıcıları için yenilenerek sunulan Camfrog Video Chat, sohbet odaları dışında birebir sohbet etmenize de imkan tanıyor. Uygulama üzerinde, uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınız ile sohbet edebileceğiniz gibi tanımadığınız pek çok kişiye de ulaşabilirsiniz.

Diğer sohbet programlarından farklı olarak yalnızca sohbet özelliği sunmayan Camfrog Video Chat, video konferanslarına katılmanızı, anlık özel dersleri almanızı ve güvenli sohbet ortamı oluşturmanızı sağlıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama, hem mobil hem de bilgisayarda bulunan Camfrog kullanıcılarının aynı oda içerisinde sohbet etmesini sağlıyor. Sizde gelişmiş bir video chat uygulaması arıyorsanız Camfrog Video Chat’e mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Camfrog Video Chat Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Camfrog Video Chat İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.