Camfrog Video Chat

Son Sürüm

iPad tabletlerinizde Camfrog Video Chat uygulaması ile sohbet odalarında farklı insanlarla tanışın, video konferanslar yapın ve yeni arkadaşlar edinin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5.4 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 69
Sponsorlu Bağlantılar

iPad için Video Chat Programı

Mac, Windows ve Android gibi platformlardan sonra iOS ve iPad kullanıcıları için sunulan Camfrog Video Chat programı, iPad kullanıcılarının dilediği her alanda Camfrog üzerinde sohbet etmesine imkan tanıyor. Diğer chat programlarından farklı olarak hem masaüstü hem de mobil kullanıcıların aynı odaya dahil olabildiği bu uygulama sayesinde binlerce kişiyle aynı anda konuşabilecek, video görüntülü sohbetler yapabileceksiniz.

Gelişmiş Video Chat Uygulaması

Camshare tarafından geliştirilen Camfrog Video Chat, uzun yıllardır masaüstü sürümleri ile milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Güvenli bağlantı seçenekleri ve veri gizliliğine son derece hassas biçimde yaklaşan üreticiler, kullanıcıların diledikleri ortamda sohbet edebilmesini sağlıyor. iPhone’dan sonra iPad içinde kullanıma sunulan bu uygulama ile yalnızca sohbet odalarında değil birebir görüşmelerde yapabilirsiniz.

Camfrog Video Chat programı, var olan sohbet odalarında yabancı kişilerle konuşmanızı, video konferanslara katılmanızı ve dilerseniz arkadaşlarınız ile özel bir sohbet odası oluşturmanızı sağlıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama video sohbet yapmak istemeyen kişilere yazılı chat imkanı tanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Camfrog Video Chat İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.