CamScanner – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Tarama (Scanner) Uygulaması

CamScanner uygulaması, akıllı telefonunuz ile elinizdeki her türlü belgeleri tarama yapabileceğiniz ve PDF’ye dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir tarama veya scanner uygulamasıdır.

Her kullanıcı için ücretsiz bir yıllık Premium abonelik servisi (Premium abonelik servisi 49,9 $ değerinde) alır. 11/30 da hediye biter.

Premium özellikleri:

1. 10GB bulut alanı

2. Metinlere OCR: resimlerde metinleri tanıma

Akıllı Doküman Yönetimi için CamScanner ile herhangi bir akıllı telefonu bir tarayıcıya (scanner) çevirin. CamScanner; bireyler, küçük işletmeler, kuruluşlar, hükümetler ve okullar için akıllı bir belge yönetim çözümüdür. Bu durum; tarama, senkronize etmek, düzenlemek, paylaşmak ve tüm aygıtlarda çeşitli içeriğini yönetmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Uygulama Özellikleri;

  • Dünya çapında belge tarama için 60 milyon kullanıcının tercihi.
  • TIME.com tarafından 2013 50 en iyi iPhone uygulaması seçildi.
  • “Bu uygulama temiz ve net resimler oluşturmak için kendi resimlerinizi kırpmak ve algoritma geliştirmek konusunda bri istihdam yarattı.” – Makeuseof.com

fatura, sözleşme, vergi belgeleri, kartvizit, beyaz tahta, not, komut dosyası, mektup, siyah tahta, not, kitap, makale, kimlik, sertifika gibi aklınıza gelen her şeyi taratabilirsiniz. Taranan görüntüleri otomatik olarak algılar ve kırpar. Hızlı bir şekilde PDF dosyalarını dönüştürür (convert). Döküman resimlerinde kolayca yazı arayabilirsiniz.

“CamScanner” Ekran Görüntüleri

CamScanner-w1 CamScanner-w2 CamScanner-w3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

CamScanner – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.