Candy Crush Soda Saga

Son Sürüm

Candy Crush Soda Saga oyunu farklı bir Candy Crush Saga oyunu olarak iOS cihazlara sunuldu. Sodalı yeni şekerlerin yer aldığı oyun daha güzel kombinasyonlar ve oyun modları içeriyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 84.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 127
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Şeker Patlatma Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

King tarafından geliştirilen ve öncelikle tarayıcı tabanlı bir oyun olarak sunulan Candy Crush Soda Saga, aldığı büyük beğenilerden sonra mobil platformlarda da oynanmaya başlanmıştı. Hali hazırda Windows ve Android işletim sistemi üzerinde sorunsuz bir biçimde oynanan oyun artık İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone’larda da oynanabiliyor.

Daha Fazla Bölüm ve İçerik

Uzun bir süre üç ya da daha fazla şekerin birleştirilerek ilerlendiği bir oyun olarak devam eden Candy Crush, yapımcılar üzerinde oluşan baskı sonucu bambaşka bir içeriğe ve çok daha fazla bölüm sayısına ulaşmış durumda. Öyle ki geçmişte yalnızca sunulan nesnelerle ilerleyebildiğiniz oyunda artık 140’a yakın bölümde farklı objeleri kullanarak şekerleri kırmaya çalışıyoruz.

Temelde yine üç ya da daha fazla şeker kullanarak ilerleyebileceğiniz Candy Crush Soda Saga’da, önceki oyundan farklı olarak soda şişeleri ve şekerleri birleştirerek ayıları kurtarmaya çalışıyoruz. Üstelik tüm bunları yaparken çok daha gelişmiş ve keyifli bir oyun deneyimi sunulduğunu söylemeliyiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Candy Crush Soda Saga Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Candy Crush Soda Saga İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.