Canlı Skor TR – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 75
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Maç Sonuçları Uygulaması

Canlı Skor TR uygulaması iPhone, iPad ve iPod touch için hazırlanmış ve dünyadaki hemen hemen bütün liglerin (3000 lig) maçlarının ve bu liglere ait kupa maçlarının maç sonuçlarını veren ücretsiz bir uygulamadır. iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bu uygulama tam olarak 26 dil seçeneğine sahip.

Bütün maçların skorlarını ve istatistiklerini canlı olarak öğrenebilirsiniz. Maç kaç-kaç?, kırmızı kart veya sarı kart var mı?, penaltı oldu mu? gibi.  iOS için geliştirilmiş bu uygulamada futbol ve basketbol başta olmak üzere tam olarak 23 spor dalı bulunmakta. Uygulamaya girdiğiniz zaman eğer isterseniz “Canlı Maçlar” özelliğini kullanarak sadece o anda oynanan maçların sonuçlarını görebilirsiniz.

Sadece 7 spor dalına ait canlı maç sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer bir filtreleme özelliği de sizin seçtiğiniz canlı maçlarda size bildirimde bulunur. Bütün spor dallarında puan durumlarını görebilir ve futbol maçlarında ise ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz. Dünya üzerinde bulunan futbol liglerinden 900 futbol ligini ve bu liglerin kupa maçlarını bu uygulamada bulabilirsiniz.

“Canlı Skor TR” Ekran Görüntüleri

Canlı Skor TR-i1 Canlı Skor TR-i2 Canlı Skor TR-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Canlı Skor TR – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.