CanliSkor.com İndir – Android

Android cihazlarınıza yükleyeceğiniz CanliSkor.com uygulaması ile hem canlı maç sonuçlarını öğrenebilir hemde başta futbol olmak üzere onlarca spor dalı ile ilgili detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 106
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Canlı Maç Sonuçları ve Spor Uygulaması

CanliSkor.com uygulaması Android için geliştirilmiş ve dünyadaki hemen hemen bütün liglerin maçlarının ve bu liglere ait kupa maçlarının (5000 lig) maç sonuçlarını veren ücretsiz bir uygulamadır. Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bu uygulama onlarca dil seçeneğine sahip ve bunların içinde Türkçe’de var.

Bütün maçların skorlarını ve istatistiklerini canlı olarak öğrenebilirsiniz. Maç kaç-kaç?, kırmızı kart veya sarı kart var mı?, penaltı oldu mu? gibi. Android cihazlar için geliştirilmiş bu uygulamada futbol ve basketbol başta olmak üzere tam olarak 23 spor dalı bulunmakta. Uygulamaya girdiğiniz zaman eğer isterseniz “Canlı Maçlar” özelliğini kullanarak sadece o anda oynanan maçların sonuçlarını görebilirsiniz.

Sadece 7 spor dalına ait canlı maç sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer bir filtreleme özelliği de sizin seçtiğiniz canlı maçlarda size bildirimde bulunur. Android cihazlarınızdan bütün spor dallarında puan durumlarını görebilir ve futbol maçlarında ise ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz. Sadece maç sonuçlarını değil maçlar ile ilgili detaylı istatistikleri, maç kadrosunu, takımın sahaya dizilişi, ilgili ligin puan durumlarını ve daha birçok bigiyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca “Oyunlarım” bölümüne istediğiniz maçları ekleyerek bütün maçlar içinde istediğiniz maçları aramanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde sonucunu öğrenmek istediğiniz maçları öğrenebilirsiniz.

“CanliSkor.com” Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

CanliSkor.com İndir – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.