Cari Hesap

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 13.88 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 798
Sponsorlu Bağlantılar
3/5, Toplam: 2 kişi

Cari Hesap Takip Etme Programı

Cari Hesap programı, satış yaptığınız müşterilerinizin borçlarınız veya alacaklarını kolay bir şekilde takip edebileceğiniz istediğiniz zaman bu bilgileri bir rapor halinde görebileceğiniz pratik ve kullanımı kolay bir cari hesap takip etme programıdır. Yani müşterilerinize ait bütün alacak/vereceklerinizi kayıt altına alabileceğiniz ideal bir program.

Daha önceki sürümlerdeki bütün özellikler bu sürümde de bulunmaktadır. İster bir müşteri isterseniz bütün müşterilerinizin alacak/vereceklerini yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz. Ayrıca bu borç bilgilerini isterseniz Microsoft Excel, Microsoft Word, Jpeg resim, PDF olarak bilgisayarınıza kaydedebilir ve bunları e-pota olarak gönderebilirsiniz. Son olarak da Cari Hesap programı her gün otomatik bir şekilde ver yedekleme işlemi gerçekleştirmektedir.

Önemli-1; Eğer bu programın önceki sürümlerine sahipseniz ve güncelleme amaçlı programı indiriyorsanız programı güncellemeden önce mutlaka yedek alın.

Önemli-2; Programı güncelleyecekseniz eski sürümü kurduğunuz yer neresi ise yine aynı yere kurmanız gerekiyor. Örneğin; eski sürümü C:\Firmatik\CariHesap25a dosyasına kurduysanız yeni sürümü kuracağınız zaman yine C:\Firmatik\CariHesap25a dosyasına kurmanız gerekir.

“Cari Hesap Programı” Ekran Görüntüleri

Cari Hesap

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Cari Hesap İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.