Carousel

Son Sürüm

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı tek bir yerde toplayıp istediğiniz yerden istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 67
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Resim ve Video Yedekleme Uygulaması

4/5, Toplam: 1 kişi

Carousel uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir fotoğraf ve video düzenleme ve yedekleme uygulamasıdır. Ücretsiz olarak Google Play’den indirebileceğiniz uygulama bulut depolama hizmeti veren Dropbox tarafından geliştirilmiştir. Bu yüzden fotoğraflarınızı ve videolarınızı ücretsiz bir şekilde tek bir yerde toplayabilir, düzenleyebilirsiniz. Dolayısıyla yedeklemiş olursunuz.

Uygulamada fotoğraflarınız ve videolarınızı arasında gezinirken her hangi bir aksilikle karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızın paylaştıkları videoları ve resimleri de anında kendiniz için kaydedebilirsiniz. Bu şekilde bütün videolarınız ve resimleriniz hem güvende olur hemde istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Çünkü Dropbox garantisi var.

Resimlerinize ve videolarınıza Dropbox’a kaydettiğiniz için bilgisayarınızdan ve farklı cihazlardan da ulaşabilirsiniz. Kullanması çok kolay. İlk önce 2 GB’lık ücretsiz bir alan size veriliyor. Eğer bir arkadaşınıza önerirseniz bu ücretsiz alan 16 GB’a çıkıyor. Ama daha fazla isterseniz ücret karşılığı 100 GB’a kadar limit verilmekte.

Carousel Video

Sponsorlu Bağlantılar

Carousel Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Carousel İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.