Carousel

Son Sürüm

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı tek bir yerde toplayıp, istediğiniz yerden istediğiniz zaman istediğiniz cihazdan ulaşabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 38.9 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 41
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Resim ve Video Yedekleme Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Carousel uygulaması ücretsiz bir fotoğraf ve video düzenleme ve yedekleme uygulamasıdır. App Store’dan indirebileceğiniz uygulama bulut depolama hizmeti veren Dropbox tarafından geliştirilmiştir. Dolayısıyla iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki fotoğraflarınızı ve videolarınızı ücretsiz bir şekilde tek bir yerde yedekbilir ve düzenleyebilirsiniz.

Uygulamada fotoğraflarınız ve videolarınızı arasında gezinirken herhangi bir aksilikle karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızın paylaştıkları videoları ve resimleri iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinize kaydedebilirsiniz. Bu şekilde bütün videolarınız ve resimleriniz hem güvende olur hemde istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Resimlerinize ve videolarınıza Dropbox’a kaydettiğiniz için bilgisayarınızdan ve farklı cihazlardan da ulaşabilirsiniz. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde bu uygulamayı kullanmak çok kolay. İlk önce 2 GB’lık ücretsiz bir alan size veriliyor. Eğer bir arkadaşınıza önerirseniz bu ücretsiz alan 16 GB’a çıkıyor. Ama daha fazla isterseniz ücret karşılığı 100 GB’a kadar limit verilmekte.

Carousel Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Carousel İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.