CDBurnerXP

4.5.8.6795

Türkçe ve ücretsiz bir CD, DVD ve Blu-Ray yazma programı olan CDBurnerXP programını indirmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 6.1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 244
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz CD/DVD ve Blu-Ray Yazma Programı

Ücretsiz CD – DVD ve Blu-Ray yazma programlarından birisi olan CDBurnerXP, Türkçe olması ve tüm işletim sistemleri ile uyumlu çalışması nedeniyle sık tercih edilen bir program haline gelmiştir. Program üzerinde bilgisayarınızda bulunan dosyalarınızı, CD – DVD ve Blu-Ray şeklinde yazdırabileceğiniz gibi ISO dosyaları oluşturabilir ya da araçlarınız için müzik CD’leri hazırlayabilirsiniz.

Hızlı ve Ücretsiz CD – DVD Yazma

Bu alanda bilinen ve kullanılan en başarılı programlardan birisi olan CDBurnerXP ücretsiz olarak sunulmasına rağmen oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir. Programı kullanarak sıradan veri diskleri yaratabilir ya da yedekleme işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca önyükleme diskleri oluşturabileceğiniz program bilgisayarınızda bulunan MP3, WAV, OGG, FLAC, WMA, APE, WV ve ALAC gibi formatları kullanarak müzik CD’leri hazırlamanıza imkan tanır.

Diğer pek çok ücretli programda yaşanan ISO dosya sorunlarını CDBurnerXP üzerinde yaşamayacak, hazırladığınız ISO dosyalarını dilerseniz CD ve DVD’lere dilerseniz Blu-Ray disklere yazdırabileceksiniz. Türkçe dil desteği ve sunduğu özellikler ile en iyi programlar arasında yer alan CDBurnerXP bilgisayarınızda mutlaka yer alması gereken yazılımlar arasında yer alır.

Sponsorlu Bağlantılar

CDBurnerXP Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

CDBurnerXP” İçin Bir Cevap

CDBurnerXP İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.