CDRoller

10.60.20

Bozuk, hasar görmüş HDD, SSD, harfıza kartı, USB gibi aygıtlardan video, fotoğraf, döküman v.b. verilerinizi kurtarabileceğiniz bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 9.98 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 77
Sponsorlu Bağlantılar

CD/DVD/Blu-Ray/HDD/SSD Veri Kurtarma Programı

CDRoller programı CD, DVD, Blu-ray disk, sabit disk, SSD, hafıza kartı gibi aygıtlardan kaybolduğunuzu sandığınız verileri kurtarmaya yarayan bir programdır. Bu program eski UDF diskleri, DVD kameralar tarafından alınan sonsuz DVD video diskleri, bozulmuş, hasarlı, yanlış kapatılan diskler dahil her türlü sürücülerden veri kurtarabilir. Yani Windows sürücü türlerinden veri kurtarma için son derece kullanışlı ve güvenilir bir yazılımdır.

Sürükle-bırak özelliğine de sahip program dahili UDF okuyucu da içermektedir. Dolayısıyla 3. parti UDF okuyucu programı kurmanıza gerek yok. Hitachi, Canon, Panasonic, Samsung ve Sony DVD video kameraların yanı sıra bağımsız video kayıt cihazları da dahil olmak üzere geniş bir bağımsız cihaz seti tarafından oluşturulan kayıp DVD filmleri ve fotoğrafları bulur ve kurtarır.

DVD oynatıcıda oynatılabilecek yeni bir DVD-Video diski oluşturur. Sony Mavica CD dijital kameralar tarafından yazılan CD verilerini kurtarır. Standart kullanıcı (idari olmayan) hesap altında Windows Vista, Windows 7, Windows 8 tarafından uygulanan kısıtlamaları atlayarak, özel bir sürücü kullanarak ham disk verisine doğrudan erişim sağlamaktadır.

Kayıp resim, video ve diğer dosya türlerini flash bellek kartından ve sürücülerden alır. HDD, SSD, disketler ve diğer FAT ve NTFS dosya sistemleri türündeki Windows diskler/sürücülerdeki kayıp verileri bulur ve alır. Diğer yandan UDF disklerindeki kayıp dosyaları arar ve bunları bulur. Yanlışlıkla silinen dosyalar, hızlı biçimlendirilmiş diskte dosyalar, hatalı şekilde kapatılmış disk üzerindeki dosyalar vb. birçok kullanışlı görevi vardır. Belki de en önemli özelliği de şu ki; çizik, hasar görmüş veya arızalı disklerdeki verileri kurtarır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

CDRoller İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.