Champ Man 15

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarda ve tabletlerde futbol takımınızı kurup yönetebileceğiniz bir menajerlik oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 43.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 415
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Futbol Menajerlik Oyunu

Bir futbol menajerlik oyunu olan Champ Man 15 oyunu iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiştir. Champ Man 15 oyununda 23 farklı lig ve bu liglerdeki 440’dan fazla futbol kulübü bulunmakta. bunlar arasından istdiğiniz ftublo takımını seçin ve en iyisi olmak için sahaya çıkın. Oynanış bakımından rahat ve hızlı olan bu oyunda maç taktiğinizi belirleyin ve takımınızı sahaya sürün.

Bu oyunu iOS cihazlarınızda oynarken sezon başında en iyi transferleri yapın. Transfer çalışmalarını bitirdikten sonra isterseniz antrenman ve taktik çalışmaları da yapabilirsiniz. Burada seçtiğiniz her seçenek takımınızın performansını etkileyecek. Maç esnasında futbolcuların, taraftarların ve stadyumun bütün duygularını iOS cihazlarınızdan birebir yaşayacaksınız.

Oyunun Türkçe dil desteğinin olması da oyunu daha anlaşılır oynamayı elverişli kılmakta. Eğer futbol menajerlik oyunu seviyorsanız bu oyunu da hemen iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize yükleyin. Çünkü bu oyunu da seveceksiniz. Türkiye Süper Liginin de yer aldığı oyunda takımlar ve futbolcular hakkında he türlü bilgiye ve istatistiğe ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Champ Man 15 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.