Child Mode & Time Education

Son Sürüm

Android cihazlarınızı çocukların elinde riske etmeyin. Bu uygulama sayesinde Android cihazlarınızı çocuk moduna alın ve çocuklarınızın sadece sizin istediklerinizi görsünler.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 15 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 43
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Mobil Cihazı Çocuk Moduna Alma Uygulaması

Child Mode & Time Education uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir çocuk modu uygulamasıdır. Özellikle sürekli anne-babanın Android cihazlarını isteyen çocuklar için geliştirilen bu uygulama ile bütün anne-babaların içi çok rahat olacak. Çünkü bu uygulama sayesinde Android cihazınızı çocuk moduna alıyorsunuz ve çocuğunuz artık bu çocuk modunun dışında hiçbirşey görmüyor.

Bu uygulama sayesinde çocuklarınız Android cihazınızdaki mesaj, rehber, galeri ve diğer bölümlere girmeyecek, yanlışlıkla kimseyi aramayacak, yanlışlıkla kimseye mesaj atamayacak,  yanlışlıkla galerideki resimleri yada videoları silemeyecek ve daha birçok şey. Yani çocuğunuzdan herşeyi engellemiş olacaksınız.

Bu konuda sıkıntı yaşayan birçok anne-baba var. Android cihazlarını çocuklarına vermeseler çocuklar ağlayıp sızlanacak verseler Android cihazlarını kurcalayıp anne-babayı sıkıntıya sokacaklar. Ama bu uygulama Android cihazınızı çocuk moduna alıyor. Yani Android cihazınızda sadece sizin belirlediğiniz uygulamalar, oyunlar görünmekte. Çocuğunuz Android cihazınızın ana menü tuşuna bassa bile çocuk modunun dışına çıkamıyor. Çocuk modundan çıkmak için sizin belirlediğiniz şifreyi girmeniz gerekiyor.

Child Mode & Time Education Video

Sponsorlu Bağlantılar

Child Mode & Time Education Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Child Mode & Time Education İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.