Chrome Uzaktan Masaüstü

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8.1/8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut ---
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 345
Sponsorlu Bağlantılar
1/5, Toplam: 3 kişi

Uzak Bilgisayarları Yönetme Programı

Chrome Uzaktan Masaüstü, aslında bir Chrome web tarayıcı eklentisidir. Görevi ise uzaktan bilgisayar kontrolünü yapabilmek. Yani eğer uzaktaki bir bilgisayarı internet üzerinden kullanmak istiyorsanız veya sizin bilgisayarınızı internet üzerinden uzaktaki birinin kullanmasını istiyorsanız Chrome Uzaktan Masaüstü eklentisi bunu yapmanızı sağlıyor.

Bu alanda en popüler program bildiğiniz gibi Teamviewer programı. Ama Chrome Uzaktan Masaüstü eklentisi aynı zamanda çapraz platform desteğide sunmakta. Yani Windows, Mac ve Linux işletim sistemli bilgisayarlar arasında uzaktan kontrol etme imkanı sunuyor. Güvenlik PIN kodu ve Google hesabı ile sağlanıyor. Ayrıca Chrome Uzaktan Masaüstü eklentisi sayesinde Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizden de bilgisayarınızın uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Not: Android cihazlardan bilgisayar kontrolü yapmak için Android cihazınızda Chrome Remote Desktop isimli uygulama, bilgisayarınızda ise Chrome Uzaktan Masaüstü eklentisi olması gerekiyor.

Android İçin Chrome Remote Desktop Uygulaması İndirmek İçin Tıklayın.

“Chrome Uzaktan Masaüstü” Ekran Görüntüleri

Chrome Uzaktan Masaüstü-1 Chrome Uzaktan Masaüstü-2 Chrome Uzaktan Masaüstü-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Chrome Uzaktan Masaüstü İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.