Colossatron – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 42 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 102
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Dünyayı Yok Etme ve Savaş Oyunu

Gökyüzünden dünyaya tuhaf ve çok büyük bir cisim düştü ve dünyayı yok etmek istiyor. Dünyaya düşen bu cisim kocaman bir sürüngen dinozor. Bu dinozor dünyayı yok edecek ve bütün dünya bu yaratığı yok etmek istiyor. Bu oyunda tuhaf olan şey ise siz, dünyayı yok etmek isteyen bu yaratığı yönlendiriyorsunuz.

Fruit Ninja ve Jetpack Joyride oyun yapımcılarının geliştirdiği bu oyunda sürüngen dinozor görünüşlü yaratığı yönlendirerek şehrin yönetimini ele geçirin ve herşeyi yok edin. Şehri koruyan askeri birlikleri ve bu askeri birliklerin komutanı olan General Bıyık’ı yenmelisiniz. Canavarınıza tanklar, bombalar ve savaş uçakları ile saldıracaklar ve zaman ilerledikçe bu saldırıların şiddeti daha da artacak.

Sizin göreviniz zaman ilerledikçe ortaya çıkan renkli güç çekirdeklerini kendine bağlamak. Böylece yaratığının uzunluğu artacak. Önce bulunduğun şehri yok et. Daha sonra ise dünya üzerindeki bütün kıtaları kontrolün altına alıp yok et. Size verilen kocaman silahları kullanın ve güncellemeleri yükleyerek gücünüze güç katın.

“Colossatron” Oyun Videosu

“Colossatron” Ekran Görüntüleri

Colossatron-a1 Colossatron-a2 Colossatron-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Colossatron – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.