Construction Simulator 2014

Son Sürüm

Construction Simulator 2014 oyunu ile birlikte dev iş makinalarını kontrol edebiliyorsunuz. Farklı oyun arayanlar için bu iş makinesi simülasyon oyunu oldukça güzel bir alternatif olacak.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 102 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 101
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İş Makinesi Simülasyonu

Son yıllarda hem Android hem de iOS işletim sistemi için simülasyon türünde oyunların daha fazla geliştirildiğini görüyoruz. Bu oyunlardan birisi olan Construction Simulator, iş makinesi kontrol edebileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Astragon Software GmbH tarafından geliştirilen ve ücretli olarak sunulan bu oyunda farklı pek çok iş makinesini kontrol edebilirsiniz.

Çoklu Araç ve Görev Seçeneği

Tablet ve İOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda oynanabilen bu oyun, kontrol ve grafik açısından tatmin edici düzeyde diyebiliriz. Özellikle geniş ekrana sahip tabletlerde daha fazla keyif alacağınız Construction Simulator 2014, çoklu araç ve görev seçenekleri ile sınırsız eğlenme imkanı tanıyor.

Oyunu indirip açtığınızda görevlerin kolaydan – zora doğru sıralanmış olduğunu göreceksiniz. Özellikle ilk birkaç bölümde oyuna alışmanız için geliştirilen kolay modlar, farklı kontrol modlarına alışmanız açısından oldukça iyi olmuş. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz araç sayısı ise 14 olup her araç ve iş makinesinin farklı özelliklere sahip olduğunu söylemeliyiz. Sizde simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız mutlaka Construction Simulator 2014’ü denemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Construction Simulator 2014 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.