Contract Killer 2

Son Sürüm

Contract Killer 2 oyununda en iyi seri katil olmak için verilen görevleri yerine getiriyorsunuz. Birbirinden farklı silahları kullanarak ister sniper olarak uzaktan ister yakın mesafeden ateş edin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve üstü
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 379 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 66
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Seri Katil Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Mobil platformlarda pek de görmediğimiz bir konuyu işleyen Contract Killer 2, oyun içerisinde bir seri katili canlandırdığımız etkileyici grafiklere sahip farklı bir oyundur. Glu Mobile tarafından geliştirilen ve çoklu dil desteğini de içeren bu oyunda tüm görevleri başarıyla tamamlamanız durumunda seri katillerin yer aldığı bir gruba üyelik hakkı kazanıyorsunuz.

Çoklu Silah ve Mekan Seçeneği

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda sizi oldukça basit ve anlaşılır bir menü karşılayacak. Bu bölümde oyuna dair yapmanız gerekenler hakkında kısa bir bilgi turunu izledikten sonra size sunulan görevleri aşama, aşama tamamlayarak ilerlemeniz gerekiyor. Öyle ki tüm görevlerde başarılı olunması ve oyunun başarıyla tamamlanması durumunda yalnızca bu kullanıcılara özel bir klüp bulunuyor.

Oyunda, klasik silahlar dışında uzun menzilli isabet oranına sahip olan silahlarda yer alıyor. Dilerseniz alacağınız Sniper ile uzaktaki bir düşmanı avlayabilir dilerseniz yakın mesafeden etkileşime girebilirsiniz. Oyunda canlandırdığımız Jack karakterinin de oyunun kimliği ile bütünleşen bir görünüme sahip olduğunu söylememiz gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Contract Killer 2 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.