Counter Strike

1.5 Türkçe Dil Paketi

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.77
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 502
Sponsorlu Bağlantılar
3/5, Toplam: 2 kişi

Counter Strike 1.5 Türkçe Yama Programı

Counter Strike oyununu herhalde bilmeyen yoktur. Özellikle FPS türü oyun sevenler mutlaka oynamıştır. Oynayanlar daha iyi bilirler, Counter Strike oynarken takım arkadaşlarınız arasında bazı konuşmalar geçmekte. İşte bu konuşmalar dahil oyunun tamamını Türkçe yapabileceğiniz güzel bir dil paketi programı.

Oyunculara gerçek bir savaş ortamı sunan ve bu heyecanı yaşatan Counter Strike, özellikle internet cafelerin vazgeçilmez oyunu yaptı. Aslında Counter Strike, Half-Life oyununun bağımsız bir modu olarak piyasaya çıktı. Ama zamanla hem Half-Life oyunu hemde Counter Strike oyunu aynı popülerite de yoluna devam etmekte. Counter Strike oyunu Half-Life oyun motorunu kullanmakta. Bilmeyenler için biraz bahsedelim. Counter Strike oyununda iki takım var. Birisi terörist takımı diğeri ise anti-terör takımı. Oyuna başlamadan önce iki takımdan birisini seçiyorsunuz. Ardından savaşacağınız haritayı seçip anında çatışmaya giriyorsunuz.

Türkçe Dil Paketini Nasıl Yükleyeceğim?

Burada Uygulamax’tan indireceğiniz bu dil paketi ile Counter Strike oyununun hem menüleri hem çatışma sırasında yapılan konuşmalar hemde ses komutları kısacası oyunun tamamı Türkçe olacak. Bu Counter Strike 1.5 dil paketi sürümü oyunun yüklü olduğu klasöre yüklenmelidir. Bilindiği gibi bilgisayara ister oyun ister program kurun kurulum dosyası “Bilgisayarım / C / Program Files” klasörü altına yüklenir. Bu bilgisayarların standart ayarıdır. İşte siz standart ayarı bozup başka bir bölüm seçtiyseniz bu dil paketini de aynı yere yüklemelisiniz. Mesela Counter Strike oyununu “Bilgisayarım / D / CS” diye bir klasöre yüklediyseniz bu dil paketini de “Bilgisayarım / D / CS” klasörüne yüklemelisiniz.

“Counter Strike 1.5 Türkçe Dil Paketi” Ekran Görüntüleri

Counter Strike 1.5 türkçe dil paketi-3 Counter Strike 1.5 türkçe dil paketi-2 Counter Strike 1.5 türkçe dil paketi-1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Counter Strike İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.