Counter-Strike Nexon: Zombies

Bu oyun ile Counter-Strike oyununu zombi modunda oynayabilirsiniz. Türkiye için de aktif edilen bu oyun ile yeni bir maceraya atılın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2 GB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 3.417
Sponsorlu Bağlantılar

Counter Strike Zombi Oyunu

4/5, Toplam: 9 kişi

Valve’nin efsanevi oyunu Counter – Strike’a farklı bir bakış açısı kazandıran Nexon Zombies, Windows kullanıcılarının ücretsiz olarak indirip oynayabileceği yeni bir oyundur. Nexon Europe tarafından geliştirilen oyun zombilerin dirilişine tanık olmamızı sağlıyor. FPS türünün en önemli temsilcisi olan Counter – Strike’da klasik Terörist, Counter çatışmalarında yeni bir dönemi başlatıyor.

Zombi İstilasına Karşı Durun

Zombilere karşı takımlar halinde çarpışabileceğiniz oyunda pek çok farklı oyun modu yer alıyor. Bu oyun modları içerisinde dilerseniz oyunu kuran diğer arkadaşlarınızla beraber zombilere karşı mücadele edebilir dilerseniz PvP modunda diğer oyunculara karşı becerilerinizi gösterebilirsiniz. Ayrıca oyun modları içerisinde zombi olmanızı sağlayan bazı modlar da bulunuyor.

Counter – Strike Nexon: Zombies’de oldukça ilgi çekici grafikler ve sahneler ile karşılaşacaksınız. Bazı bölümlerde, zorlu bölüm sonu canavarları sizi beklerken bazı bölümlerde tıkalı kaldığınız bir sığınağı yüzlerce zombi sürüsüne karşı korumaya çalışabilirsiniz. Zombilere karşı mücadele edeceğiniz 60’ın üzerinde harita seçeneği ile zengin bir deneyim sunan oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Counter-Strike Nexon: Zombies” İçin Bir Cevap

Counter-Strike Nexon: Zombies İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.